İletişime Geçin

Zonguldak Ofis: Çay, Koçcuk Sk. No:7/B, Çaycuma/Zonguldak

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya, markanızın dijital dünyadaki sesi ve yüzüdür. Doğru strateji ve yönetimle, markanızı milyonlarca kullanıcıya ulaştırabilir, etkileşimi artırabilir ve sadık bir takipçi kitlesi oluşturabilirsiniz. Batı Karadeniz Dijital Reklam Ajansı olarak , profesyonel sosyal medya yönetimi hizmetleriyle markanızı sosyal medyada parlatmanıza yardımcı oluyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Yalnızca sizin için hazırlanmış birinci sınıf sosyal medya yönetimi

Kaliteli bir sosyal medya içeriğine sahip olmak mı istiyorsunuz? Bize bırakın. Marka bilinirliğini ve satışları etkili bir şekilde arttıran sosyal medya yönetimi gerçekleştiriyoruz. İçerik uzmanlarımız ve tasarım ekibimiz, üst düzey stratejiden nihai teslimata kadar üretim sürecinin her adımını ele alır. Pazarlama hedefleriniz doğrultusunda stratejinize bağlı, yayınlarınız için en uygun içeriği alacağınız garanti ediyoruz.

Sosyal Medya İçerik Üretimi

İçerik stratejinizi yenilemeye ve sosyal ağlarınıza yenilik getirmeye hazır mısınız? Duymak istediğimiz şey bu!

Sosyal medya uzmanlarımız hedef kitlenizin ilgisini çeken ve marka profilinizi oluşturan içerik fikirlerini sunmaya hazır. 

Etkili bir içeriğin doğru mesajı, doğru biçimde, doğru zamanda iletmesi gerekir. Temel kitleleriniz, iş hedefleriniz ve hedef pazarınız etrafında dönen veriye dayalı bir strateji geliştirerek içeriğinizin etkisini en üst düzeye çıkarabiliriz.

Ardından uzmanlarımız, hedeflerinizi yaklaşmanız için mükemmel sosyal içeriği yaratarak,stratejinizi eyleme geçirecek.

Çok Yönlü İçerik Oluşturma

Markanız için çeşitli türde içerikler üretebiliriz, bu da farklı kitlelerin ilgisini çekebilecek ve farklı hedeflere ulaşabilecek çok yönlü varlıkları kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Trend İçerikler: Yeni, alakalı ve eğlenceli benzersiz içerik üretmek için en son sosyal medya trendlerini takip ederiz.

Açıklayıcı İçerik: Bilgilendirici açıklayıcı içerik ve ilgi çekici ürün demoları ile hedef kitlelerinizi eğitir ve onların ilgisini çekeriz.

Kampanya İçerikleri: Önemli günler, kampanya dönemleri ve sezonluk etkinlikler gibi yılın önemli zamanları için içerikler oluştururuz.

Özel Çekimler: Kıdemli yapım ekibimizle, celebrity yada influencerlar ile markanızı buluşturup, özel reklam tanıtım filmleri çekebiliriz.

Grafik Tasarım: Özel yapım grafikler öne çıkmanıza yardımcı olabiliriz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Markanızın hedeflerini ve hedef kitlesini analiz eder, stratejik bir planlama süreciyle sosyal medya stratejinizi belirleriz.
Hedef kitlenizi etkileyecek yaratıcı içerikler üretir, içerik takvimi doğrultusunda düzenli olarak yayınlama planını uygularız.
Takipçi yorumlarını ve mesajlarını yönetir, etkileşimi artırmak için gerekli adımları atarız. Ayrıca kampanyaların ve reklamların performansını izleriz.
Kampanyaların ve stratejilerin performansını düzenli olarak izler, analizler yapar ve raporlar sunarız. Gerekli optimizasyonları gerçekleştirerek sürekli olarak iyileştirme sağlarız.
Let's start new project.