İletişime Geçin

Zonguldak Ofis: Çay, Koçcuk Sk. No:7/B, Çaycuma/Zonguldak

Dijital PR

Dijital dünyada var olmanın ve markanızı tanıtmanın en etkili yollarından biri de dijital PR’dır. Batı Karadeniz Dijital Reklam Ajansı olarak; markanızı dijital platformlarda parlatmak ve hedef kitlenize ulaşmak için yenilikçi ve etkili dijital PR hizmetleri sunuyoruz.

Dijital PR

Yaratıcı dijital halkla ilişkiler kampanyalarımızı sadece en iyi medya yayınlarında yer almaları umuduyla yazmıyor, sunmuyor ve onlara ulaşmıyoruz. Hem medyanın hem de kitlenizin seveceğini bildiğimiz yeni ve gelişmekte olan fırsatlardan yararlanmak için sektörünüzdeki en sıcak konuları ve trendleri araştırıyoruz. 

Ana odak noktanızı akılda tutarak markanızla daha güçlü bağlantılar oluşturuyoruz.
Özelliğinizi artırmak için web sitenize daha fazla yönlendirme trafiği çekiyoruz.
Sizi doğrudan hedef pazarınızın önüne yerleştirmek için daha fazla benzersiz içerik oluşturuyoruz.
Markanızın çevrimiçi ve çevrimdışı devam eden gelişimini destekleyen uzun ömürlü temeller oluşturuyoruz.

Neden Dijital PR?

Dijital PR uzmanlarımız, hakkınızda konuşmaya ve bağlantı kurmaya değer hikayeler oluşturmak için arama talebini, trendleri, yaratıcılığı, medya alaka düzeyini ve içerik pazarlamasını birleştirerek pazarlama hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Nasıl Çalışıyoruz?

Markanızın ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlamak için detaylı bir analiz yaparız. Stratejinizi belirler ve hedeflerinize ulaşmak için adımlarımızı planlarız.
Hedef kitlenize ulaşmak için özgün ve etkileyici içerikler üretiriz. Medya, sosyal medya ve dijital platformlarda içerikleri dağıtarak markanızın görünürlüğünü artırırız.
Kampanyalarımızın performansını sürekli izler ve analiz ederiz. Elde ettiğimiz verilere dayanarak stratejilerimizi optimize eder ve daha etkili sonuçlar elde etmek için sürekli olarak iyileştiririz.
Türkiye'nin en çok izlenen Youtube programları, dijital dergi ve haber siteleri, bant veya spot reklam alanları...
Let's start new project.