İletişime Geçin

Zonguldak Ofis: Çay, Koçcuk Sk. No:7/B, Çaycuma/Zonguldak

E-ticaret Yönetim Danışmanlığı

Dijital dünyada başarılı bir e-ticaret işletmesi yönetmek, doğru strateji ve yönetim gerektirir.Batı Karadeniz Dijital Reklam Ajansı olarak; e-ticaret satışlarınızı artırmak için uzmanlaşmış bir hizmet sunmaktayız. Markanızı dijital alanda büyütmek ve rakiplerinizden öne geçmek için doğru adımları atmaya hazır mısınız?

E-ticaret & E-ihracat Yönetim Danışmanlığı

İşletmelerin çevrimiçi satış hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olma konusunda tutkuluyuz. Sıfırdan yeni bir e-Ticaret stratejisi oluşturmanız veya mevcut stratejinizi iyileştirmeniz gerekip gerekmediği konusunda deneyimli e-Ticaret uzmanlarından oluşan ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz sonuçları sağlayacak bilgi ve beceriye sahiptir. 

IKAS Bölge Bayisiyiz.

Uçtan uca e-ticaret hizmetlerimiz, web sitenizin her zaman en iyi performansı göstermesini sağlamak için tasarım ve geliştirme, pazarlama ve sürekli optimizasyonu içerir. Müşterilerimizin her birinin benzersiz ihtiyaçlarını karşılayan kişiselleştirilmiş bir e-Ticaret deneyimi sağlamaya kararlıyız.

Ikas alt yapısı kullanarak size özel hazırlanmış web siteniz ile satışlarınızı arttırmaya bugün bizimle başlayın.

Müşteri Odaklı Yaklaşım

E-ticaret danışmanlarımız tarafından sunulan Keşif aşamamız genellikle yaklaşık bir hafta sürer. Beş temel alana odaklanır: müşterileriniz, markanız, işiniz, teknoloji ortamınız ve verileriniz. Keşfin sonunda ihtiyaçlarınız belirlenerek size özel planlama yapılır. Müşteri deneyiminin gelecekteki durumunu, bunu sağlayacak teknolojiyi, operasyonel değişiklikleri ve oraya ulaşmak için gereken yatırımı, kavramların teknik kanıtını tanımlamış oluruz.

Dönüşüm ve Uygulama

Ekibimiz e-ticaret çözümünüzü tasarlayacak ve oluşturacaktır.

Mevcut e-ticaret alt yapınız varsa nasıl geliştirebiliriz?
Reklamlarınızın dönüşüm oranı nedir?
Pazaryerlerindeki varlığınızın durumu?
Kampanya ve promosyon süreçleriniz?
Ödeme kuruluşuları ve lojistik? gibi konular tespit edilerek sizlerle yapılan istişareler sonucunda uygulama adımına girilecektir. Aynı zamanda içeride e-ticaretiniz ile ilgilenen personeliniz varsa sürece dahil edilerek bilgi akışı ve eğitim sağlanacaktır.

Nasıl Çalışıyoruz?

İşletmenizin hedeflerini ve ihtiyaçlarını anlamak için detaylı bir analiz yaparız. Stratejik bir e-ticaret planı oluşturmak için veri odaklı yaklaşımı benimseriz.
Belirlenen strateji doğrultusunda, uygun e-ticaret platformunu seçer ve işletmenizin ihtiyaçlarına göre özelleştiririz. Gerekli entegrasyonları yapar ve sitenizi hazır hale getiririz.
Ürünlerinizi ve markanızı hedef kitlenize doğru tanıtmak için etkili pazarlama ve reklam stratejileri geliştiririz. Dönüşüm oranlarını artırmak için veriye dayalı reklam kampanyaları yönetiriz.
E-ticaret sitenizin performansını düzenli olarak izler, analiz eder ve raporları sunarız. İhtiyaç duyulan her aşamada stratejileri optimize eder ve geliştiririz.
Let's start new project.