İletişime Geçin

Zonguldak Ofis: Çay, Koçcuk Sk. No:7/B, Çaycuma/Zonguldak

Grafik Tasarım

Markanızın görsel kimliğini oluşturmak ve etkili bir şekilde iletmek, başarılı bir pazarlama stratejisinin temelidir. Batı Karadeniz Dijital Reklam Ajansı olarak, profesyonel ve yaratıcı grafik tasarım hizmetleriyle markanızı dijital ve fiziksel dünyada öne çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım hizmetlerimizin; en temelinde marka bilincine yönelik; işletmenin ihtiyaçlarına ve rakip pazar analizine göre hareket ederek marka konumlandırması yapıyoruz.

Zayıf yada eksik markalaşma, kitlenizin sizin hakkınızda yanlış düşünmesini sağlar. Tasarımınız ve markanız mükemmel değilse, insanlar profesyonel olmadığınızı veya işinizi umursamadığınızı düşünürler. Kötü tasarım ve marka bilinci oluşturmadan onlarca müşteriyi kaçıracağınızı biliyor musunuz? Bu, işletmenize ne kadara mal olur? Neyse ki, grafik tasarımcı ekibimiz; işinizi dönüştürmenize yardımcı olabilir.

Fikir Tasarımı

Markalar tüketicileri kendilerine çekmek ve pazardaki diğer rakiplerden ayrışmak adına marka değeri üretirler. Marka değeri doğru yapılırsa, bir marka yalnızca satılan belirli ürün için değil, aynı şirket tarafından satılan diğer ürünler için de satışlarda artış sağlar. İyi bir marka, tüketicide güven uyandırır ve bir ürünle iyi bir deneyim yaşadıktan sonra, tüketicinin aynı markayla ilgili başka bir ürünü deneme olasılığı daha yüksektir.

Pazarlama kampanyalarında, marka konumlandırmada, dijital PR çalışmalarında kullanılan yenilikçi fikirler; yaratıcı bir ekip tarafından planlanmalıdır. Fikir tasarım ekibimiz marka planlaması yapan firmalara bu konularda hizmet vermektedir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Logo Tasarım: Minimal, modern ve hikayesi olan baskıya uygun Logo | Logotype | Amblem tasarımı
Mekanınız için tercihinizi kolaylaştırıcı birden çok tabela ön görünüm sunumu
İhtiyacınız olacak her formatta teslim (AI, SVG, PDF, PNG, JPEG)
Koyu ve açık zemin üstünde algılamayı kolaylaştırıcı farklı logo renklendirmeleri ile teslim
Kartvizit Tasarım: Minimal & Modern & Yaratıcı İsteğe göre QR kod ekleme
Kartvizit seçiminizi kolaylaştırıcı birden fazla kartvizit ön görünüm sunumu
Baskıcınıza hazır olarak vereceğiniz Ai ve PDF formatlarında dijital olarak teslim
Kurumsal Kimlik Tasarım: Logo, Kurumsal Kimlik Kılavuzu, Kartvizit, Antetli Kağıt, Cepli Dosya, Favicon, Zarf, Fatura, Mail imza, Promosyon, Sektörünüze özel ihtiyaçların tasarımları
Seçimlerinizi kolaylaştıracak birden fazla ön görünüm sunumu İhtiyacınız olacak dijital formatlarda teslim (AI, SVG, PDF, PNG, JPEG).

Sosyal Medya Görsel Tasarımlar

Slider & Banner Tasarımı, Sosyal Medya Gönderi Tasarımları: Hedef kitleniz kim olursa olsun, sosyal medyada olmamanız için hiçbir sebep yok. Sağlam sosyal medya stratejileri, hedef kitlenizle doğrudan iletişim kurmak için sesinizi yoğunlaştırır, marka bilinirliğini yayar ve güvenilirliğinizi artırmaya yardımcı olur.

Instagram & Facebook & LinkedIn & Youtube Gönderi Tasarımları: Marka, ürün& hizmet kampanyalarınıza uygun dijital pazarlama ve sosyal medya stratejelerinize göre tasarlanmış, sosyal medya platformuna uygun ölçülerinde teslim.

Banner & Slider Tasarımları: Web site görsel formatınıza uygun ana sayfa yada kategori bannerları
kampanya ve promosyonlar için slider tasarımları seçimlerinizi kolaylaştıracak birden fazla ön görünüm sunumu İhtiyacınız olacak dijital formatlarda teslim (AI, SVG, PDF, PNG, JPEG).

Dergi & Kitap Kapak Tasarımları, Afiş & Poster Tasarımları, Billboard ve Diğer Reklam Tasarımları, Ambalaj Tasarımı

Bir grafik tasarım ajansından bekleyebileceğinizin ötesine geçiyoruz. Vizyonunuzu hayata geçirmek ve markanızı yaygınlaştırmak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Değerlerinize sadık kalan göz alıcı dijital baskı tasarımları oluşturuyoruz.

Batı Karadeniz Reklam Ajansı orijinal ve size özel kreatif tasarımlar konusunda uzmanlaşmıştır; buna içerik oluşturma, içerik tasarımı ve gerekirse metin yazarlığı da dahildir. Çeşitli grafik tasarım disiplinleri ve sektörlerindeki kapsamlı deneyimimizle, pazarlama stratejilerini destekleyen, platformlar arasında satış oluşturmaya yardımcı olan benzersiz fikirler sunuyoruz.

Ticari farkındalığa sahip grafikerlerimiz, iş gereksinimlerinin gerçekliğini anlayışlı ve ilgi çekici fikirlerle dengeleyebilir. Tasarım süreci yalnızca yaratıcı vizyonu değil, aynı zamanda “satış ve pazarlama” odaklı bir yaklaşım benimser.

Nasıl Çalışıyoruz?

Markanızın ihtiyaçlarını ve hedeflerini belirleriz. Stratejik bir planlama süreciyle projenizi şekillendiririz.
Müşteriyle yakın işbirliği içinde, markanızın değerlerini ve hedef kitlenizi yansıtan özgün tasarımlar oluştururuz.
Tasarımın müşteri tarafından incelenmesi ve gerekli revizyonların yapılmasıyla tasarım sürecini tamamlarız.
Onaylanan tasarımı teslim ederiz ve ihtiyaç duyulan her aşamada teknik destek sağlarız.
Let's start new project.
Download
Our Brochures
Download
Documentation
Download