İletişime Geçin

Zonguldak Ofis: Çay, Koçcuk Sk. No:7/B, Çaycuma/Zonguldak

Prodüksiyon

Markanızı etkili bir şekilde tanıtmak ve hedef kitlenize ulaşmak için görsel içeriklerin gücünden yararlanın. Batı Karadeniz Dijital Reklam Ajansı, yaratıcı ve profesyonel prodüksiyon tasarım hizmetleriyle markanızı öne çıkarmanıza yardımcı oluyor.

Prodüksiyon Hizmetlerimiz

Tam ölçekli video prodüksiyon hizmetlerimiz, sektörde benzersizdir ve markanızı diğerlerinden ayıran cesur ve ayırt edici içerik sunar. Markanızı yükseltmek ve mesajınızın yüksek ve net bir şekilde duyulmasını sağlamak için bize güvenin!

Yeni Tüketici Marka Keşfinde Prodüksiyon

Markanızın dijital medya iletişim stratejini belirlerken, zaman zaman video prodüksiyon hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu bazen ürün tanıtımı olur, bazen bir röportaj…

Küçük işletmelerin ve büyük markaların benzer şekilde kendi video içeriklerini oluşturma ihtiyacı çok önemlidir, ancak tek bir ‘kahraman’ içerik parçası oluşturmak artık yeterli değildir. Batı Karadeniz Dijital Reklam Ajansı olarak; markaların video içerik kampanyalarını planlamalarına yardımcı oluyoruz.

Türkiye’nin en önde gelen program yapımcıları, kameramanlar, sunucular ve ünlü isimlerle marka, ürün ve hizmetinizi kuşak çatışması yaşamadan anlatabileceğinizi biliyor musunuz? Batı Karadeniz Reklam ajansı olarak prodüksiyon hizmetimizle iletişiminizi güçlendiren yaratıcı video içerikler üretiyoruz. Hemde istediğiniz tüm şöhret isimlerle …

Fotoğrafçılık Hizmetlerimiz;

Reklam Çekimleri: Hizmetlerinizi veya ürününüzü size özel benzersiz bir şekilde tanıtmanıza yardımcı oluyoruz.
Ürün & Katalog Çekimleri: Ürünlerinizin gerçek değerini yansıtacak çekimler gerçekleştiriyoruz.
Emlak Çekimleri: Kalabalığın arasından sıyrılmanız için her bir mülkün farkını çarpıcı ve profesyonel görüntülerle sergiliyoruz .
İmaj Çekimleri: Kişisel marka inşanıza size özel benzersiz imaj çekimlerine sizi hazırlıyoruzç
Etkinlik Çekimleri: Gala yemeklerinden, ödül törenlerine ve network etkinliklerinden, lansmanlarına, ticari fuarlara ve konferanslara kadar her türlü etkinlik fotoğrafçılığını çok seviyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

İlk olarak, markanızın hedeflerini ve ihtiyaçlarını belirlemek için detaylı bir analiz yaparız.
Müşteriyle yakın işbirliği içinde özgün ve etkileyici içerikler üretiriz.
Çekimlerden elde edilen materyalleri profesyonel bir şekilde montajlar, istenilen efektlerle zenginleştiririz.
Son ürünü teslim ederiz ve gerektiğinde teknik destek sağlarız.
Let's start new project.