İletişime Geçin

Zonguldak Ofis: Çay, Koçcuk Sk. No:7/B, Çaycuma/Zonguldak

Web Tasarım

Web siteniz, markanızın dijital dünyadaki yüzüdür. İnternet kullanıcılarıyla etkileşim kurmanın ve işletmenizin benzersiz özelliklerini sergilemenin en önemli yolu, profesyonel bir web tasarımıdır. Batı Karadeniz Dijital Reklam Ajansı olarak, size etkileyici ve özgün web tasarım hizmetleri sunarak dijital varlığınızı güçlendirmenize yardımcı oluyoruz.

Market Research

Özenle ve yılların deneyimiyle hazırlanmış son teknoloji yüksek performanslı web tasarım hizmeti sunan bir yazılım şirketi olduğumuzu söyleyebiliriz. İster yeni bir web sitesi yaptırmak ister mevcut web sitenizde değişiklik yapmak isteyin, yaratıcı ekibimiz web sitenizin hedef kitlenize doğru mesajı vermesini sağlayacaktır.

˝Her web sitesinin sadece bir mühendislik modeli değil, bir pazarlama varlığı olması gerektiğine inanıyoruz. Harika web siteleri trafiği artırır, işletmeniz için gelir sağlar ve biz bu konuda iyiyiz.”

Kurumsal Web Tasarımlar

Dijital trendlerin bir adım önünde ve gelişmelerin üzerinde duruyoruz. Uzmanlığımız, öne çıkmanıza yardımcı olmaktan daha fazlasını yapan dijital yenilikler yaratmaktır.

Pazarlama İçin Optimize Edilmiş, Kurumsal Ölçekte Büyüme İçin Tasarlanmış markanıza özel web tasarım çözümleri için bizimle iletişime geçin.

B2B & B2C & E-ticaret Sitesi Yazılımları

Cari hareket takibi, kampanya yönetimi, temsilci & plasiyer modülü , bayilere özel fiyat tanımlama imkanı, kargo hesaplama,faturalandırma…

E-ticaret web sitesi geliştirmede 10 yılı aşkın deneyim bize her projenin benzersiz olduğunu öğretti, bu nedenle markanız için doğru çözümü bulmanıza yardımcı olmak için buradayız. İster tamamen size özel ısmarlama bir çözüm, ister Shopify veya WooCommerce gibi kullanıma hazır bir platform seçin, onu çalıştıracak bilgi birikimine sahibiz.

B2B e-ticaret çözümümüzle çevrimiçi satın almayı kolaylaştırın ve şimdi daha fazla gelir elde edin.
B2B Ticaret, alıcılara talep ettikleri tüm B2B işlevleriyle sorunsuz, self servis çevrimiçi alışveriş deneyimi sunar. Satış ekiplerinizi, üreticileri dijitale geçerken destekleyen sektöre özel çözümlerle güçlendirin ve talep üzerine yeni iş modelleri oluşturarak değişen pazarlara ve müşterilere daha hızlı uyum sağlayın.

B2C e-ticaret çözümümüzle alışveriş yapanlarla her zaman, her yerde bağlantı kurun.
B2C Ticaret hem çevrimiçi hem de mağazada birleşik, akıllı dijital ticaret deneyimleri oluşturmanıza yardımcı olabilir. Sosyal uzantılardan yararlanarak, mobil cihazlar için optimize ederek, birinci sınıf bir müşteri hizmetleri ekibini güçlendirir ve ürün önerileriyle kişisel bir dokunuş ekleyerek daha fazla müşteriyi dönüştürün.

Ayrıca IKAS bölge bayisi olarak; IKAS’ın sunmuş olduğu özel hizmetler ve kampanyalarla ilgili bizimle görüşebilirsiniz.

Nasıl Çalışırız?

İlk olarak, işletmenizin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlamak için detaylı bir analiz yaparız.
Mevcut hedefleriniz doğrultusunda uygun bir alt yapı belirleriz.
Müşteriyle yapılan işbirliğiyle, özgün ve etkileyici bir web tasarımı oluştururuz.
Tasarımın işlevselliğini ve performansını test ederiz ve müşterinin onayını alırız.
Web sitenizi yayına alırız ve ihtiyaç duyduğunuz her adımda size teknik destek sağlarız.
Let's start new project.